Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.

I. Czas pracy - Nowe regulacje z ustawy antykryzysowej 1. Wydłużenie okresu rozliczeniowego. 2. Elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie przez wydłużony okres rozliczeniowy. 3. Wprowadzenie indywidualnego rozkładu ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie Naukowcy z agencji kosmicznej NASA nie wierzą Majom, wedle których już 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata. Uruchomili więc internetową kampanię sceptycyzmu wobec sądnego dnia. 19-letni mieszkaniec Nowego Jorku, który został aresztowany za napad z bronią w ręku, został uniewinniony dzięki swojemu kontu na Facebooku.Microsoft zaprezentuje na targach Mobile World Congress zupełnie nową edycję systemu Windows Mobile. Wersja Starter Edition przeznaczona będzie dla rynków rozwijających się. Gala Networks Europe ujawnia kolejne cechy Babel, nowego rozszerzenia przeglądarkowej gry Castle of Heroes. Pojawią się nowe budynki, nowe potwory i nowe zadania. Sony dodaje do swojej oferty dwie nowe, kompaktowe lustrzanki dla początkujących - Alpha A290 oraz A390. Obydwie posiadają 14,2-megapikselowy czujnik CCD.

Rozpoczęły się zamknięte beta-testy szóstej wersji jednej z najpopularniejszych map do GPS-ów. Nowa AutoMapa to przede wszystkim unikanie korków oraz wygodniejsza obsługa.

Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone. W dzisiejszych czasach każdy chce mieć swój sklep z aplikacjami, nawet największy producent komputerów. HP uruchamia więc serwis Download Store.

Google ostatecznie postanowiło zaprzestać cenzurowania wyników wyszukiwania w Chinach. Aby tego dokonać w zgodzie z tamtejszym prawem, przekierowuje internautów do serwisu z Hongkongu. Batalia w sądzie trwała rok i skończyła się dobrze… przynajmniej dla Microsoftu. Sędzia umorzył postępowanie w sprawie „zbyt trudnego downgrade’u z Windows Vista do XP”. Firma ECS zaprezentowała nową płytę główną TIGT-I, ze zintegrowanymi podzespołami: procesorem Intel Atom D510, kontrolerem pamięci oraz układem grafiki Intel GMA 3150.Po wcześniejszym wycieku, Nokia zdecydowała się oficjalnie zapowiedzieć swój najnowszy smartfon N8. W większości wcześniej podawana specyfikacja techniczna się potwierdziła. Kurs obejmuje dokumentację sprzedaży, narzędzia sprzedaży, podstawy prawne tj. umowa sprzedaży, odpowiedzialność sprzedawcy, zaznajamia z ustawą o podatku od towarów ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie MSI dodaje do swojej oferty 12-calowy notebook z linii Wind, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Athlon Neo, grafikę Radeon HD 3200 oraz ekran o rozdzielczości HD Ready.

Google pomoże ci zoptymalizować twoje serwery DNS


Narzędzie namebench służy do testowania wydaności serwerów DNS. Napisał je Thomas Stromberg, pracownik Google’a.

Student nie zapłaci 675 tysięcy dolarów za rozpowszechnianie muzyki


Pewien student nie musi płacić 675 tysięcy dolarów odszkodowania czterem wytwórniom muzycznym za rozpowszechnianie muzyki - tak brzmi wyrok odwoławczy bostońskiego sądu.

Ridgeback - nowa seria modułów pamięci firmy Mushkin


Firma Mushkin wprowadza na rynek nowe zestawy modułów pamięci RAM serii Ridgeback, wyposażone w układy DDR2 i DDR3, a także w nowe, aluminiowe radiatory o niskim profilu.

7 cali nawigacji i multimediów od Mio


Mio Technology prezentuje nawigację Moov S760 z najnowszym oprogramowaniem Spirit. Nawigacja wyspozażona jest w 7-calowy ekran.

Google Chrome na Gwiazdkę dla Makowców


Google Chrome dla systemu Mac OS X zadebiutuje w wersji finalnej jeszcze w tym roku. To znacznie wcześniej, niż zapowiadano na początku.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszystek istnieć przypuszczalnie ustawić producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Cały chyba ustawić ukaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze

http://kalendarz.eu/ producent kalendarzy

kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zagadnienie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy pilny oraz furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice zamówienie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza sprawa od czasu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na problem stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy nie cierpiący zwłoki i stale na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice