Elton John w Polsce: ostatnia szansa na tańsze bilety


W niedzielę, 30 maja na Stadion Polonii w Warszawie wystąpi Elton John. Organizator koncertu poinformował, że jeszcze tylko przez tydzień dostępne będą w sprzedaży bilety w specjalnych, promocyjnych cenach.

Zdobywca Złotej Palmy - "Wujaszek Boonmee, który umie przywołać swoje przeszłe wcielenia" w reżyserii Apichatponga Weerasethakula trafi do regularnej dystrybucji jeszcze w tym roku - poinformował dystrybutor AP Manana. Film wyświetlony zostanie także w telewizji ale kino!. Dwadzieścia siedem lat po śmierci Romy Schneider, wybitnej niemieckiej aktorki austriackiego pochodzenia, legitymującej się także francuskim paszportem, w berlińskim Muzeum Filmu i Telewizji otwarto wystawę poświęconą jej życiu i filmowym kreacjom. Aktorska kreacja Mariah Carey w filmie "Precious: Based on the Novel Push by Sapphire" zostanie wyróżniona podczas zbliżającego się festiwalu filmowego w Palm Springs.W poniedziałem, 11 stycznia zmarł Mick Green, brytyjski gitarzysta. Pelican "What We All Come To Need", Southern Lord Pierwszą ogłoszoną gwiazdą Free Form Festival 2010, który odbędzie się 15 i 16 października w Warszawie, jest brytyjski duet Goldfrapp.

Tabliczki dedykowane Mirze Kubasińskiej, Jerzemu "Kawie" Kawalcowi, Ireneuszowi Dudkowi, Janowi Skrzekowi oraz Witoldowi Frankiewiczowi i Piotrowi Dziemskiemu zostały w piątek po południu odsłonięte w białostockiej Alei Bluesa w ramach 25. festiwalu "Jesień z Bluesem".

Wystawę kilkuset zdjęć, fotosów i plakatów z filmów Romana Polańskiego otwarto w niedzielę wieczorem w berlińskiej galerii "Der Ort". Pokonkursową wystawę XII Międzynarodowego Biennale Plakatu Teatralnego otwarto w niedzielę w foyer Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, organizatora Biennale.

Szkocki gwiazdor kina Ewan McGregor wytłumaczył, skąd wzięło się opóźnienie we wprowadzeniu do kin jego nowego filmu "I Love You Phillip Morris". Okazało się, że szefowie Disney'a nie chcieli, aby młodzi fani kina myśleli, że ...Ebenezer Scrooge jest gejem. Najnowsza płyta grupy Strachy Na Lachy trafiła na pierwsze miejsce listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce (OLIS). Krążek zespołu zatytułowany "Dodekafonia" miał swoją premierę 22 lutego 2010 roku. Producenci oscarowej gali bronią swojej decyzji o pominięciu Farah Fawcett w montażowym materiale, poświęconym zmarłym w ubiegłym roku ludziom kina.Prezentacja dzieł wybitnych twórców animacji oraz spotkania z nimi, warsztaty i konkursy składają się na drugą edycję festiwalu Pole Widzenia w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej. Gościem imprezy będzie m.in. zdobywca Oscara - Zbigniew Rybczyński. Timur Bekmambetov chce, by Angelina Jolie powróciła w kontynuacji obrazu "Wanted: Ścigani". Chce i nawet już wie jak tego dokonać. Tati - zwany francuskim Chaplinem, będzie bohaterem trzynastego festiwalu klasyki filmowej "Film Classic 2010".

"CoMix" zabrzmi na żywo w Krakowie


W najbliższą niedzielę, 20 czerwca Natalia Kukulska wystąpi na Krakowskim Festiwalu Recyklingu. Impreza odbędzie się na na krakowskich Błoniach.

George Clooney później w polskich kinach


W związku z tragicznymi wydarzeniami ostatnich dni i żałobą narodową kolejny dystrybutor zdecydował się na zmianę premiery swojego filmu. "Człowiek, który gapił się na kozy" nie trafi do naszych kin, jak wcześniej planowano, w piątek, 16 kwietnia, ale 7 maja.

Dwie płyty remiksów Hey


28 maja ukaże się nowe dzieło grupy Hey. Zespół zdradził właśnie szczegóły zestawu "Re-Murped".

Książka o losie polskich sierot podczas II wojny światowej


Los 123 polskich sierot, które zostały deportowane z polskich Kresów w głąb ZSRR, przebyły drogę przez Bliski Wschód i Afrykę, a w końcu osiedliły się w Kanadzie, przedstawia Lynne Taylor w niedawno opublikowanej książce "Polskie sieroty z Tengeru".

Mastodon napisał marsz śmierci dla Megan Fox


Grupa Mastodon napisała muzykę do kinowej adaptacji komiksu "Jonah Hex" z Megan Fox i Joshem Brolinem w rolach głównych. Fragmenty trafią na nową EP-kę formacji.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszystek istnieć przypuszczalnie ustawić producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Cały chyba ustawić ukaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze

http://kalendarz.eu/ producent kalendarzy

kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zagadnienie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy pilny oraz furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice zamówienie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza sprawa od czasu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na problem stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy nie cierpiący zwłoki i stale na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice