Elton John w Polsce: ostatnia szansa na tańsze bilety


W niedzielę, 30 maja na Stadion Polonii w Warszawie wystąpi Elton John. Organizator koncertu poinformował, że jeszcze tylko przez tydzień dostępne będą w sprzedaży bilety w specjalnych, promocyjnych cenach.

Sarah Jessica Parker rozpoczęła zdjęcia do filmu "Seks w wielkim mieście 2". Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny pociąg z mięsem") - informuje portal Bloody-disgusting.com O końcu świata i o tym, jak można się do niego przygotować, o swoich mistycznych wizjach, diabelskich pokusach, Antychryście i największych grzechach kościoła ojciec Badeni opowiada Judycie Syrek. "Uwierzcie w koniec świata! Współczesne proroctwo o powtórnym przyjściu Chrystusa" to ostatnia książka zakonnika, który zmarł w opinii świętości.Film "Królik po berlińsku" w reżyserii Bartka Konopki otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny. Nominacje do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłoszono we wtorek, 2 lutego, w Los Angeles. "Dźwięki muzyki" to jedna z najpopularniejszych sekcji Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Podczas jubileuszowej edycji imprezy, która rozpocznie się już za 10 dni, filmy o muzyce i o muzykach zostaną pokazane w dwóch odsłonach - tradycyjnie w kinach oraz w centrum miasta, pod gołym niebem. Ale Kino! zaprasza w sobotę 2 stycznia, od 20.30 na blok filmowy, podczas którego zamierza odkryć mroczną stronę kultu idoli. Stacja zaprezentuje dwa filmy - "Gorączkę sobotniej nocy" oraz "Tony Manero".

"Balladyna" w reżyserii Dariusza Zawiślaka weszła na ekrany kin stając się jedynym ogólnopolskim elementem obchodów roku Słowackiego. Zdania o filmie są podzielone i sięgają obu skrajności. Ale najważniejsze, że film został dobrze przyjęty przez uczniów, nauczycieli, oraz znawców literatury okresu romantyzmu.

W sieci pojawił się debiutancki singel 20-letniej wokalistki Mariny Łuczenko, reklamowanej jako "nowa Doda". Pojawiły się także porównania do Lady GaGi i klubowej odsłony Agnieszki Chylińskiej, a także wschodzącej gwiazdki z Ameryki - Ke$hy. Furia Futrzaków "Furia Futrzaków", My Music

Tylko w INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do "najbardziej leniwej piosenki pod słońcem". Chodzi o utwór "Lazy Day" duetu Plastic. Dobre wieści dla fanów projektu The Dead Weather. Grupa, którą dowodzi Jack White, kończy pracę nad nowym dziełem. Po długich oczekiwaniach w końcu ukazała się debiutancka płyta młodej wokalistki Candy Girl. Album "Hałas w mojej głowie" promuje trzeci już singel "Czas (Siłę w sobie mam)", do którego teledysk możecie zobaczyć tylko u nas!Dziś w programie "Szymon Majewski Show" gośćmi będą Paulla i Krzysztof Ibisz, którzy odsłonią swoje tajemnice. Gotowy album Karola "Pjusa" Nowakowskiego jest już w tłoczni. Płyta "Life After Deaf" ukaże się, podobnie jak płyta Mesa, w dwóch wersjach. Szwajcarski Federalny Sąd Karny zgodził się w środę na zwolnienie Romana Polańskiego za kaucją - powiadomił rzecznik ministerstwa sprawiedliwości tego kraju Folco Galli. Wyjaśnił, że reżyser pozostanie w areszcie do czasu decyzji o ewentualnym zaskarżeniu przez ministerstwo orzeczenia sądu do najwyższej szwajcarskiej instancji - Trybunału Federalnego w Lozannie.

Gerard Butler, Colin Farrell i Matthew Fox kandydatami na agenta


Gerard Butler, Colin Farrell i Matthew Fox znaleźli się na liście kandydatów do głównej roli w thrillerze "Consent to Kill" w reżyserii Antoine'a Fuqua.

Brad Pitt w filmie Aronofskiego


Brad Pitt wystąpi w nowym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Tiger". Scenariusz obrazu wyjdzie spod pióra Guillermo Arriagi ("Babel").

"BrzydUla": Julia Kamińska debiutuje w roli autorki


Ula Cieplak, czyli serialowa Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest to już czternasty. Dowcipny, intymny i oczywiście nie przeznaczony do czytania przez obcych. I tu dwie wielkie niespodzianki: sympatyczna panna z Rysiowa publikuje swój pamiętnik, a jako jego autorka debiutuje odtwórczyni roli Uli Cieplak - Julia Kamińska. Dziś premiera książki.

Keira Knightley wzorem Carey Mulligan


Carey Mulligan nauczyła się wielu pożytecznych rzeczy od Keiry Knightley, gdy pracowały razem na planie filmu "Duma i uprzedzenie".

Nowy klip Mass Kotek tylko w Onet.pl!


Żeńskie trio Mass Kotki prezentuje nowy klip do piosenki "Forever 18".

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Wszystek istnieć przypuszczalnie ustawić producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Cały chyba ustawić ukaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze

http://kalendarz.eu/ producent kalendarzy

kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zagadnienie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy pilny oraz furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice zamówienie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza sprawa od czasu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na problem stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy nie cierpiący zwłoki i stale na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice